Bestyrelsen

Formand: Hanne Dall Coermann, mail: formand@stegeroklub.dk
Kasserer: Jeanett Kongslev, mail: kasserer@stegeroklub.dk

Bestyrelsesmedlemmer
Jan Nielsen
Morten Møller Jensen
Silas Smed
Wenche Nøss (suppleant)
Send mail til hele bestyrelsen: bestyrelse@stegeroklub.dk

Se referater af bestyrelsesmøder

Kommende bestyrelsesmøder
26. maj, kl 9.30
16. juni, kl 9.30
21. juli, kl. 9.30
02. september, kl. 17.30
28. oktober, kl. 17.30
25. november, kl. 17.30

Udvalg

In/outrigger udvalg: Nils Kofoed Egestad og Wenche Nøss
Mail: Inrigger@stegeroklub.dk

Kajak/Havkajak udvalg: Jan Nielsen
Mobil: 24671920, Mail: kajak@stegeroklub.dk

Kajakpolo udvalg: Silas Smed og Morten Rikard
Mobil: 40606004, Mail: kajakpolo@stegeroklub.dk

Hus & Materialeudvalg: Henrik Berg
Mail: hus@stegeroklub.dk

Klubhus udvalg: Birte Ravn

Vagtfordeling
Tirsdag: Kajak – Jan Nielsen
Tirsdag: Kajakpolo – Silas Smed
Onsdag: Inrigger – Nils Kofoed Egestad
Lørdag: Kajakpolo – Silas Smed

Referater
Bestyrelsesmøde d. 2. april 2024

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close