News Ticker
8. December 2019

Bestyrelsen

Mail: bestyrelse@stegeroklub.dkBestyrelsen for Stege Roklub

Formand:

Vacant
Mail: formand@stegeroklub.dk

Kasserer
Jeanett Kongslev
Mail: kasserer@stegeroklub.dk

Bestyrelsesmedlemmer

Jan Nielsen
Mail: bestyrelse@stegeroklub.dk

Morten Møller Jensen
Mail: bestyrelse@stegeroklub.dk

Hanne Dall Coermann

Mail: bestyrelse@stegeroklub.dk

Nils Kofoed Egestad

Mail: bestyrelse@stegeroklub.dk

Udvalgsformænd

In/outrigger udvalg.
Vacant
Mail: Inrigger@stegeroklub.dk

Kajak/Havkajak udvalg
Jan Nielsen
Mobil: 24671920
Mail: kajak@stegeroklub.dk

Kajakpolo udvalg 
Tobias Andkjær
Mobil: 93978891
Mail: kajakpolo@stegeroklub.dk

Hus & Materialeudvalg
Vacant
Mail: hus@stegeroklub.dk

Vagtfordeling
Inrigger – Tirsdag

Kajak – Tirsdag Jan og Nils

Tirsdag –  Kajakpolo – Tobias Andkjær

Onsdag –

Lørdag – Kajakpolo – Tobias