Bestyrelsen

Bestyrelsen for Stege Roklub

 

Formand:

Vacant
Mail: formand@stegeroklub.dk

Kasserer
Annie Pilegaard
Kirkeholmvej 5
4780 Stege
Mobil: 22357605
Mail: kasserer@stegeroklub.dk

Bestyrelsesmedlemmer

Jan Nielsen
Langgade 66
4780 Stege
Tlf: 2467 1920
Mail: bestyrelse@stegeroklub.dk

Lonnie B. Hansen
Kastrupvej 17
4760 Vordingborg
Mobil: 2063 1572
Mail: bestyrelse@stegeroklub.dk

Hanne Dall Coermann
Kobbelvænget 12
4780 Stege
Mobil: 24825825

Suppleant til bestyrelsen

Nils Kofoed Egestad

Tjørnevænget 3
4780 Stege
Mobil: 21652341

Udvalgsformænd

In/outrigger udvalg.
Vacant
Mobil:
Mail: Inrigger@stegeroklub.dk

Kajak/Havkajak udvalg
Jan Nielsen
Mobil: 24671920
Mail: kajak@stegeroklub.dk

Kajakpolo udvalg 
András Ács
Mobil: 51615731
Mail: kajakpolo@stegeroklub.dk

Hus & Materialeudvalg
Ken Buch
Mobil: 40765491
Mail: hus@stegeroklub.dk

Vagtfordeling
Inrigger Tirsdag Lonnie

Kajak – Tirsdag Jan og Nils

Tirsdag –  Kajakpolo – Andràs

Onsdag -.

Lørdag – Kajakpolo – Andràs